הדבקה

מודעות רחוב

מודעות רחוב, שלטי חוצות, שילוט על גבי אוטובוסים מכל סוגים ומכל הגוונים נתלים על ידי פרסום רוממה באופן קבוע ומהווים חלק חשוב ממערך הפרסום שלנו.

אנו בפרסום רוממה נותנים שרות תליית מודעות ברחבי העיר וכן פרסום מרכזי בכל דרך אחרת, פרסום שמהווה הפצה מורחבת ביותר שניצבת בחזית במשך שלשה ימים ואף יותר בכל פינה ואזור ונתפסת לעין בכל רגע נתון לכל האוכלוסייה ובכל גיל, כמובן שההדבקה כולה נעשית באופן חוקי על גבי לוחות העירייה ובמקומות מיועדים לכך ללא שום סיכון של תלישה או קניסה ובאופן מאושר על ידי העיריות והרשויות.

גם בתליית מודעות רחוב שלטי חוצות ושילוט על גבי אוטובוסים אנחנו בפרסום רוממה נותנים שרות מלא של עיצוב הדפסה והדבקה במקומות הנבחרים על פי בקשת הלקוח, כשתלית המודעות נעשית בצורה המקצועית והמכובדת ביותר על ידי צוות מקצועי וחומרים איכותיים ועמידים.

מודעות בתי כנסת

הדבקת מודעות בתי כנסת בלוחות בתי הכנסת הישיבות ומוקדים ציבוריים נבחרים מהווה דרך מושלמת לפרסום העסק שלכם תוך כדי שהדבר גורם לשיח נרחב בין ציבור האברכים וכלל המתפללים שצופים במודעה שלכם ביחד פעמים רבות במשך היום.

בפרסום רוממה תמצאו שרות הדבקת מודעות בבתי כנסת באופן מקצועי מהיר וממוקד.

אנו בפרסום רוממה כמי שהתמקצע במשך שנים בשרות זה, נבחר עמכם בשביל העסק שלכם את המקומות הנכונים ביותר להדבקת מודעות הפרסום בכל אזור שתרצו בכל זמן ובכל מקום, בידנו רשימות מעודכנות של כל מוקדי ההתקהלות המושלמים ביותר להדבקת מודעות ואנו עושים את זה מידי שבוע לאלפי לקוחות מרוצים.

גם כאן אנו נותנים שרות מלא של עיצוב המודעה הדפסה והפצה. אנו בטוחים שהדבקת "מודעות בית כנסת" על ידי פרסום רוממה תניב לכם תוצאת פרסום מהירה יעילה ורחבה.

מודעות בניינים

הדבקת מודעות בכניסות הבניינים נעשה על ידנו באופן קבוע בשכונות שלמות באופן מידי ומהיר.

מודעות פרסום בכניסות לבניינים מהווה דרך פרסום קבוע על ידי עסקים הפונים לקהל מגוון יותר כגון נשים ומשפחות, בשונה מהדבקה בבתי כנסיות וישיבות שנצפה על ידי גברים ואברכים, הפרסום בכניסה לבניינים מיועד לכלל הציבור ולתושבי הבניין כולו.

אנו בפרסום רוממה יודעים כי תוצאות הדבקה ופרסום בכניסה לבניינים ברחבי הארץ היא מוצלחת ומומלצת ביותר כשתושבי הבניין צופים בפרסום שלך במשך שבוע שלם מספר פעמים ביום והמודעה שלך ניצבת מול עיניהם כל פעם שהם חולפים בפתח הבניין.

כמו בכל סוגי ההפצה גם בפרסום והדבקה בכניסות הבניינים אנו מאפשרים שרות מלא של עיצוב המודעה הדפסה והדבקה. בכל כניסות הבניינים שיבחרו כמומלצים להפצת העסק שלכם.

התוצאות בהתאם.

מודעות אבל

שלא נדע כל צער אך בשעות קשות ברור לכולם כי אין זמן מיותר להתעסק עם דברים חיצוניים.

בפרסום רוממה אנו תולים ומדביקים מודעות אבל פרסום מועדי הלוויה וניחום אבלים תוך זמן קצר בבית האבל ובמקומות המתבקשים על פי הנחיות המשפחה, אנו נותנים שרות מלא החל מניסוח המודעה המתאימה ועד העיצוב וההדבקה.

בפרסום רוממה נדע לעשות את העבודה המהירה ביותר גם בשעות כאלה, שלא נדע.

סגירת תפריט

תודה שפניתם אלינו!

פנייתכם בטיפול