הפצה

הפצת פליירים בדיוור ישיר

הפצת כל סוגי הפליירים עד לתיבת דואר נעשה אצלנו באופן קבוע למאות לקוחות שמבקשים להגיע לקהל ענק במהירות רבה.

כשאנו מפיצים פליירים בתיבות הדואר אנחנו עושים זאת במהירות וביעילות, בתוך זמן מה אנו מציפים אזורים שנבחרו בקפידה ומגיעים לכל תיבה ותיבה, מה שאומר שאלפי איש יאחזו את הפלייר שלכם בהגיעם או בצאתם מן הבית, יקראו אותו ויחשפו למידע שלכם במלואו.

בפרסום רוממה אנחנו מאפשרים ללקוח לקבל שרות מלא לאורך כל הדרך, החל מעיצוב הפלייר באופן מקצועי, הדפסה מושלמת, והפצה מהירה.

אין ספק כי הפצת פליירים בתיבות דואר הוא אחד מדרכי הפרסום המומלצות ביותר, כך ניתן לדעת בוודאות כי הציבור יגיע אל התוכן הממתין לו מחוץ לביתו, בוודאות ובתוך זמן קצר.

הפצת עלונים בבתי כנסת

אחד המוקדים היותר מובחרים להפצה בציבור החרדי הם בתי הכנסת מקוואות ישיבות בתי מדרשות ומקומות כינוס מרכזיים.

אנו בפרסום רוממה נותנים שרות מלא לגבאים למוסדות ולארגוני צדקה וכד' המבקשים להפיץ עלונים באופן חד פעמי או קבוע במקודים אלו דבר שנעשה מידי שבוע בכל רחבי הארץ.

שיטת הפצת העלונים בסופי שבוע היא אחת מדרכי הפרסום הנפוצות במגזר החרדי באלפי ארגונים מוסדות ומכוני תורה מכל הסוגים. בפרסום רוממה אנחנו נדע לקחת את העלון שלכם ולהפיץ אותו לכל יעד מבוקש, באופן קבוע או חד פעמי.

בכל מקום ובכל זמן.

תלי דלת

אצלנו בפרסום רוממה נדאג שהציבור ייחשף לתוכן שלכם בכל צורה, סוג, ודרך שתרצו שזה יהיה.

מגנטים, פרוספקטים, שקיות, חוברות, עלונים, פליירים, או כל חומר אחר יופץ על ידנו עד לדלת ביתם של הציבור, אנו נגיע לכל רחוב בנין ודלת ונדאג שברגע הראשון שהיא תפתח אתם תעמדו מאחור.

האפשרויות מגוונות מאד, אם לתלות על הידית את השקית שלכם או להצמיד לדלת את המגנט שלכם אך אין ספק ששיטת הפצה זו היא נכונה מאד מכיוון שהיא מגיע הכי קרוב לידיו של הלקוח שוודאי יפגוש אתכם מיד בהגיעו או בצאתו מן הבית.

גם כאן אנו בפרסום רוממה ניתן לכם מענה מקיף שיכלול את כל שלבי הפרסום החל מבנית המודעה הדפסה ועד החלוקה המתבצעת תחת קפדנות יתרה.

התוצאות בשטח.

סגירת תפריט

תודה שפניתם אלינו!

פנייתכם בטיפול